/Files/images/vchitel/структура НВК-1.png/Files/images/vchitel/структура НВК-2.jpg

Відповідно до п. 92-100 Положення про загальноосвітній навчальний заклад (затверджене Постановою Кабінету Міністрів України № 778 від 27 серпня 2010 р. { Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 28 ( 28-2014-п ) від 22.01.2014 N 671 ( 671-2016-п ) від 27.09.2016 N 576 ( 576-2017-п ) від 09.08.2017}згідно з п.4.1. Статуту НВК вищим органом управління НВК є Старокостянтинівська районна рада. Безпосереднє управління закладом здійснює Відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської районної державної адміністрації.

Керівництво навчальним закладом здійснює його директор.

Директор навчального закладу призначається та звільняється відділом освіти Старокостянтинівської районної державної адміністрації за погодженням засновника - Старокостянтинівської районної ради.

Заступники директора навчального закладу призначаються і звільняються з посади відділом освіти Старокостянтинівської районної державної адміністрації. Призначення та звільнення заступників директора здійснюється за поданням директора з дотриманням чинного законодавства.

Відповідно до п.4.2. Статуту НВК вищим органом громадського самоврядування НВК є збори (конференція) колективу, що скликаються не менше одного разу на рік.

Делегати загальних зборів (конференції) з правом вирішального голосу обираються від таких категорій:

працівників комплексу — зборами трудового колективу;

батьків, представників громадськості - класними батьківськими зборами.

До структури управлінських органів у НВК належать: — органи колегіального управління школою (конференція, рада школи, педагогічна рада, нарада при директорі, його заступниках); — адміністрація школи (директор, його заступник з НВР); — органи громадського самоврядування (учнів (учнівське самоврядування), учителів (профком, методична рада), батьків (батьківський комітет).

Кiлькiсть переглядiв: 430

Коментарi