До дня пам'яті героїв Небесної Сотні

2021-02-20

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України в Іршиківському НВК, було проведено цикл заходів присвячених річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В четвер 18 лютого для учнів початкових класів була проедена виховна година , де учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв,їх жертовність та героїзм, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

19 лютого відбувся перегляд документального відео, під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi