• Ви знаходитесь тут:

  • головна
  • Новини
  • Краплинка дива в день Святого Миколая

Краплинка дива в день Святого Миколая

2016-12-19

/Files/images/2016-2017_nr/мик1.jpg

Бажань мільйони і багато «треба», І справ пустеля… і емоцій злива… А для душі – лише б кусочок неба.. А для душі – лише б краплинку дива!

Зовсім не має значення стан Твого рахунку чи наявність особливих здібностей. Невелика матеріальна пожертва, трохи часу присвяченого потребуючим, уважне ставлення до людей поруч, прощення – ці дрібні знаки уваги дуже потрібні тим, хто у скруті, тим хто чекає дива. А найбільш у дива вірять діти. Саме вони з нетерпінням чекали на свято Миколая. Старанно вивчали молитви й пісні. І вдень Святого Миколая, 19 грудня, усім гостям закладу представили маленьке театралізоване дійство, яке розпочали молитвою до Святого Миколая. Дітки щиро і відкрито просили у Миколая миру для України, здоров’я рідним і радо прославляли святого у віршах та піснях. Потішили усіх присутніх і наші наймолодші вихованці – дітки дошкільної групи. Вони були щирими та безпосередніми, а весь зал підтримував їх бурхливими оваціями.

Щасливим блиском очей зустріли діти прихід самого Миколая із янголом. Він цього року був щедрим і багатим на солодкі миколайчики. А допомогли йому в цьому добрі люди. Серед них депутати від партії «За конкретні справи», благодійний фонд родини Кольгофер, фермерське господарство «Хижницьке 2010» (керівник Городельський Л. М.), сім’я В.В. Шевчука.

Св. Миколай вручив подарунки усім діткам Нікого не забув. На те він і є Святий Миколай, щоб дарувати любов кожному, а через любов змінювати людей на краще Радіє серце, що є на світі небайдужі люди, завдяки яким з’являються щасливі посмішки на дитячих обличчях, і малеча починає вірити у справжні дива.

Свято закінчилося, але воно зігріло серця і дорослих, і дітей! Дирекція та батьківський комітет Іршиківського НВК. висловлює щиру подяку благородним, щирим, добрим людям за організацію подарунків учням та вихованцям до Святого Миколая./Files/images/2016-2017_nr/мик2.jpg

Нехай Ваша щедрість буде оцінена дітьми, помічена Богом і винагороджена людськими щедротами. Щоб і для Вас Святий Миколай зготовляв гостинці, міцне здоров’я, багаті врожаї та сімейний затишок.

Кiлькiсть переглядiв: 187

Коментарi